Одягти усіх львівських школярів у світловідбивні жилети

Упродовж п’яти років команда активістів кампанії «Львів – безпечне місто» реалізовує проекти, покликані знизити рівень травмування на дорогах міста найбільш вразливих учасників дорожнього руху, особливо дітей. Саме тому активісти проводять інтерактивні навчання для учнів перших-других класів. Ще одним успішним проектом є «Жовтий добродій». Дорослі в яскраво-жовтому одязі та із спеціальним знаком в руках (так званим «льодяником») упродовж години до початку уроків зупиняють потік авто і переводять школярів через дорогу. Це все – превентивні заходи, покликані знизити ризики ДТП із дітьми. Проте є ще одна важлива річ – підвищення видимості.
«Школярів у Львові одягають в темний одяг, що є практичнішим у користуванні. Проте дитина низького росту, та ще й темна, стає обмежено видимою для водіїв. Саме тому нашим завданням повинно бути забезпечення дітей світловідбивними елементами. Дітей потрібно одягати в яскраві кольори – тоді їх добре видно в будь-яку пору доби та за будь-яких погодних умов на відстані до 100 метрів», - активіст кампанії «Львів – безпечне місто», депутат Львівської міської ради Андрій Шевців.
Відтак депутат вийшов з ініціативою при формуванні бюджету на 2019 рік закупити жилети на всі школи міста і на всі дошкільні навчальні заклади. Адже, за даними досліджень, використання світловідбивачів дозволяє скоротити травматизм серед пішоходів на 85%. Тож світловібдбивальний жилет на дитині – то її збережене життя. До речі, ціна такого жилета – орієнтовно 80 гривень. Нагадаємо, активісти кампанії «Львів – Безпечне місто» навчальний рік розпочали відкритими тренінгами для школярів про безпеку на дорозі. Якщо ж Вам не байдужа тема безпеки на дорогах, долучайтеся до кампанії “Львів – безпечне місто”. Разом зробимо більше!

Comments are closed.