Будьте обережними під час користування залізничним транспортом

«Українська залізниця» вкотре нагадує, що серед основних причин травмування людей на залізниці залишається порушення ними правил безпеки на залізничному транспорті. Адже залізничні переїзди – це місця підвищеної небезпеки, і необачність та порушення правил руху можуть призвести до трагедії.

Так, основними причинами травмування є перехід залізничних колій перед потягом, що наближається, ходіння безпосередньо по коліях або близько до них (на відстані менше 5 метрів до крайньої рейки), перебування надто близько до крайньої платформи під час проходження поїзда, ігнорування заборонних звукових та світлових сигналів залізничних переїздів.
   
«Справжньою катастрофою на сьогодні є користування мобільними телефонами, аудіоплеєрами чи навушниками поблизу залізничного полотна та стихійний перетин громадських залізничних колій, не обладнаних для перетину.
   
Причинами ДТП на залізничних переїздах є порушення правил руху, необачність водіїв автотранспортних засобів. Дорожньо-транcпортні події на залізничних переїздах можуть призвести до великої кількості постраждалих, пошкодження транспортних засобів, значних матеріальних збитків через тимчасове припинення руху на окремих дільницях філії», - зазначають в Укрзалізниці і закликають водіїв автотранспорту та пішоходів бути уважним та обережними на залізничних переїздах.

Comments are closed.