Карта ДТП Львова. Найбільш небезпечні вулиці міста для водіїв і пішоходів

Карта ДТП Львова
За один день у Львові стається 20 ДТП, фактично – одна аварія в годину. Навіть якщо це незначні зіткнення через недотримання дистанції або порушення правил маневрування, двічі на день у цих ДТП хтось отримує ушкодження, інколи – доволі серйозні.
   
ZAXID.NET зібрав на одній карті 11,5 тис. львівських ДТП, зафіксованих патрульною поліцією за 20 місяців – від серпня 2016 року до початку травня 2018 року. На основі офіційної статистики ми створили «теплову карту ДТП», яка змінює кольори залежно від кількості аварій чи постраждалих на конкретних вулицях чи перехрестях. Працює ця карта практично так само, як і карта злочинності Львова: ви можете шукати конкретну адресу, можете просто «блукати» вулицями, використовуючи мишку або стрілки на клавіатурі, а можете читати коротку інформацію про кожну ДТП (при максимальному наближенні на карті з'являються маркери з основною інформацією про аварію). На карті також є можливість фільтрувати ДТП, показуючи лише схожі випадки. Тут діють два базові фільтри: перший дозволяє вибирати, показувати всі ДТП чи лише смертельні випадки або ж зіткнення із постраждалими, а другий дає змогу відсортувати ДТП за певним типом транспорту чи причиною. Кожен з фільтрів дозволяє вибрати одночасно кілька пунктів (якщо ви оберете у другому фільтрі всі доступні опції, то в сумі вийде менша кількість ДТП, ніж якщо обрати опцію «Усі ДТП», оскільки в окремі опції ми розбили лише частину даних, крім яких є ще, наприклад, ДТП з легковими та вантажними авто – ці дані включені лише в опції «Усі ДТП»).
   
Працюючи зі статистикою поліції, ми виявили, що більшість із загиблих внаслідок ДТП були пішоходами: 46 зі 66 осіб, які загинули у ДТП на вулицях міста, або переходили дорогу, або йшли узбіччям, або просто стояли на тротуарі.
   
Найбільш небезпечними для пішоходів виявились ділянка вул. Городоцької між цирком та костелом Ельжбети, переходи поблизу ТРЦ Forum Lviv та біля Оперного театру, а також відрізок просп. Червоної Калини від кінотеатру Довженка до ТЦ «Шувар». Цікаво також, що, згідно з офіційною статистикою, за вказаний період у місті не зафіксували жодної смертельної ДТП за участі нетверезих водіїв.
   
Найчастіше ДТП у Львові стаються по п'ятницях (17%), але в наступні два дні їх кількість різко зменшується, відтак на суботу припадає 11% усіх аварій, а на неділю – лише 9%.
   
Найнебезпечнішим періодом доби є чотири години від 15:00 і до 19:00, на які припадає майже третина усіх ДТП, а найменше зіткнень в місті відбувається у проміжку від 03:00 до 07:00 – на ці чотири години припадає менше 3% ДТП.
 

За матеріалами https://zaxid.net

Comments are closed.