Культурний марафон на дорогах Львова: Оксана Муха та Піккардійська Терція стануть Жовтими добродіями

Жвавий рух транспорту поблизу шкіл – це потенційна небезпека для діток, які переходять дорогу. Тому львівські артисти Оксана Муха та учасники гурту Піккардійська Терція вирішили долучитись до акції «Жовтий добродій» і привернути увагу до загрозливих ділянок дороги. Відомі львівські артисти на один день стануть Жовтими добродіями – допомагатимуть діткам поблизу шкіл переходити дорогу.
ГО «Безпечне місто» вже три роки активно розвиває проект «Жовтий добродій» у Львові. 30 добродіїв щоранку допомагають школярам переходити дорогу. Для того аби привернути увагу до небезпечних ділянок дороги поблизу шкіл, львівські артисти також долучаться до акції у п’ятницю, 9 лютого.
Оксана Муха та учасники гурту Піккардійська Терція працюватимуть «Жовтими добродіями» у п’ятницю, 9 лютого, з 8:05 до 9:30 на вул. Кн. Ольги (перехрестя із вул. Володимира Великого, поблизу школи № 31)
Коментарі для преси: 9:30 - 10:00
«Насправді під час переведення дітей на пішохідному переході мимоволі заряджаєтесь позитивом від них на цілий день, оскільки вони дякують, спілкуються з Вами. Водії теж схвально ставляться до такої ініціативи, про батьків вже й годі казати. Хто з них не хоче, аби дитина була у безпеці? Тому ми раді, що до акції долучаються відомі місцеві обличчя, адже це ще більше приверне увагу львів’ян до ситуації на дорогах», – каже Микола Крупей, координатор акції «Жовтий добродій».
Закликаємо львів’ян долучатись до цієї ініціативи. Номер для контакту – 067 360 06 92.
Будемо раді відповісти на всі ваші запитання! Пишіть нам на сторінку! Карта розміщення Жовтих добродіїв Львова.

Comments are closed.