Львів стає частиною всеукраїнської кампанії з безпеки дорожного руху

inet_336_240_v3-1

Кампанія «Львів - безпечне місто» вже понад три роки покращує безпеку на дорогах Львова. Ініціатори проекту постійно проводять тренінги для школярів, велосипедистів та батьків, роздають світловідбивачі, навчають правилам поведінки на дорозі. Крім цього, організовують різні акції, для підвищення рівня безпеки на дорогах міста, такі як «Жовтий добродій», «Подивись ліворуч», «40 км/год»…Всі заходи спрямовані на те, щоб рух пішоходів став безпечним, а кількість ДТП за їхньою участю зменшилася до мінімальної! Цю ініціативу Львів поширює по всій Україні, обмінюючись досвідом з активістами. Наступним етапом діяльності кампанії «Львів - безпечне місто» буде співпраця з інформаційним проектом «Зважай».

Ініціатори проекту «Зважай» розробили для Міністерства інфраструктури України інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху.

Пілотним регіоном стала Житомирська область (траса М06) та місто Житомир. Однак, Львів активно підтримав таку ініціативу. Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні – це проект для вдосконалення практики проектування безпечніших автомобільних доріг в Україні. Крім того, проект передбачає проведення інформаційних кампаній у галузі безпеки дорожнього руху.

Неправильна поведінка учасників дорожнього руху – причина 80% ДТП. Важливо виховувати громадську думку та обмежувати людські фактори ризику (швидкість, алкоголь та мобільні пристрої за кермом), - вважають ініціатори проекту.

Головна мета проекту – знизити рівень дорожньо-транспортного травматизму та смертності на дорогах України. Зменшення кількості ДТП внаслідок успішної реалізації проекту сприятиме зниженню витрат на лікування та реабілітацію постраждалих, втрат робочої сили, витрат на негайне реагування на ДТП, витрат на експлуатацію автопарку, збитків унаслідок пошкодження транспортних засобів, вантажів та майна, а також операційних витрат.

В рамках проекту Міністерство інфраструктури та Укравтодор отримають технічну підтримку від Європейського Інвестиційного Банку та Цільового фонду технічної підтримки Східного Партнерства.

Comments are closed.