Львів велосипедний

Фото: Pinterest

За вікном літо, а це означає, що головним транспортом у житті більшості львів’ян є велосипед. Якщо обирати між переповненими маршрутками і двоколісним транспортом, більшість зробить вибір на користь другого.  Тим паче, коли у Львові активно розвивається велоінфраструктура. Спостерігаючи велику кількість велосипедистів у місті, складається враження, що за кілька років Львів стане "велосипедним" як Амстердам!   Нагадаємо деякі переваги їзди на велосипеді по місту:
  1. Велосипедом їздити набагато швидше! Згадай затори вранці та ввечері, коли можна годинами стояти у переповненій маршрутці.
  2. Це дешевше! Точніше взагалі - безкоштовно. Одного разу купив велосипед - і користуєшся без витрат. Можна зекономити на проїзді на маршрутці, тролейбусі чи таксі немалі гроші.
  3. Природа любить велосипедистів, бо вони люблять природу. Не потрібен бензин, отже не забруднюється довкілля.
  4. Велосипедисти завжди у чудовій фізичній формі! Якщо немає можливості ходити у спортзал, то велосипед - найкращих вихід із ситуації.
Також нагадуємо, що у Львові можна скористатися послугами станцій велопрокату. У Львові працює вже понад 20 велопрокатів: світовий сервіс оренди велосипедів «NextBike» майже втричі збільшив кількість своїх велостоянок. Тепер орендувати двоколісний транспорт можна не лише у центрі, а й у декількох спальних районах міста.

Зоряна Яцишин

 

Comments are closed.