Львів’ян запрошують долучитися до флешмобу з безпеки дорожнього руху

У четвер, 30 березня, на площі Ринок у Львові відбудеться «БДР-challenge». Це флешмоб з безпеки дорожнього руху, метою якого є привернути увагу суспільства до проблем у сфері безпеки дорожнього руху. Початок – о 14:00.
«БДР-challenge» стартував 20 березня у центрі Миколаєва. Після цього естафету передали Одесі, а звідти флешмоб вирушив до Вінниці. І от у четвер, 30 березня, флешмоб буде у Львові! Провідною тематикою «БДР-challenge» є заохочення до  використання світловідбиваючих елементів, пасків безпеки, дитячих авто крісел, вело шоломів та іншого важливого спорядження  для окремих категорій учасників дорожнього руху.
«Ми закликаємо батьків приходити на цей флешмоб і  брати своїх діток! Безпека дітей на дорозі – найважливіша! А під час таких яскравих заходів, як «БДР-challenge», дітки краще сприймають нові знання, привертається більше уваги до безпеки на дорозі», - розповідає Наталя Павлик, керівник кампанії «Безпечне місто».
Організатори «БДР-challenge» кажуть, що підготували для учасників багато сюрпризів та подарунків! У рамках заходу – виступ колективу брас-бенд «ДикоBrass», народного художнього колективу України Школа-студія сучасного танцю «Акверіас», а також сюрприз від студенів 1-го курсу кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка!
Цікавий досвід, гарний настрій та фото з «Інспектором гривою» - неформальним символом Всеукраїнських флешмобів з безпеки дорожнього руху – чекатимуть на Вас 30 березня о 14:00 на площі Ринок у Львові! Зустрінемося там!
Довідка
«БДР-challenge» започаткували за ініціативи Національної поліції України. Організатори акції у Львові – Головне управління Національної поліції у Львівській області та патрульна поліція міста Львова. Захід відбудеться за сприяння Львівської міської ради та Консультативної місії ЄС.

Comments are closed.