Музичні «жовті добродії» нагадають дітям про безпеку на дорозі

Учасники гурту PIANO завтра, у середу 5 вересня, попрацюють «жовтими добродіями» на вулицях міста. Музиканти переводитимуть дітей через дорогу, нагадають малюкам і підліткам про призабуті за літо правила безпеки на шляху.
 
«З початком нового навчального року підвищується аварійність ситуації на дорогах, особливо вранці, коли водії поспішають на роботу, а дітлахи – до школи. Львівські музиканти на один день змінять професію й попрацюють жовтими добродіями. У наступні тижні вересня до акції доєднаються й інші відомі гурти чи артисти", - розповідає координатор акції «Жовтий добродій» кампанії «Безпечне місто» Микола Крупей.
 
План дій у середу:
 
7:50 - зустріч біля пам'ятника Шевченка (просп. Свободи)
10-15 хв - інструктаж
з 8:00 працюємо по 9:20-9:30
10:00 – коментарі для медіа
Довідково:
 
Акція «Жовтий добродій» вперше в Україні триває у Львові. Активісти в жовтих плащах з «льодяником» у руках переводять через найбільш небезпечні ділянки дороги дітей, які прямують до школи чи зі школи.
 
Це ініціатива кампанії «Безпечне місто», щоб вберегти дітей від небезпеки на дорозі.
 
У Львові є майже тридцять шкіл, які розташовані поблизу доріг з високим трафіком. Біля них чергують «жовті добродії» – дорослі активісти, львів’яни. Вони приходять до школи задовго до початку уроків. Їхня місія – зупинити потік машин і допомогти дітям безпечно перейти дорогу.

Роксоляна Совицька

Comments are closed.