Які пішохідні переходи цьогоріч освітять у місті

У Львові продовжуються роботи з освітлення пішохідних переходів. Цьогоріч за у місті планують освітити 122 пішохідних переходи. Нагадуємо, що минулого року у місті встановили додаткове освітлення також 122 пішохідних переходів. 
Стежити за тим, які пішохідні переходи у Львові планують освітлити цьогоріч та за якими адресами, можна за допомогою інтерактивної карти. На карті позначено пішохідні переходи, роботи з освітлення яких вже розпочалися. Карта демонструє розташування пішохідних переходів, роботи з освітлення яких проводилось впродовж 2015, 2016, 2017 років.
● Жовтими крапочками позначені переходи, роботи на яких завершилися ● Червоними – роботи на яких тільки почалися. Автори карти – ГО “Безпечне місто”. Львів – перше в Україні місто, яке використовує таку систему освітлення. Як показала практика, це допомагає не лише пішоходам, а й водіям, які вже за 100-200 м бачать перехід. Додатково освітлюють і тротуари поблизу дороги. Всього у Львові вже 161 освітлених переходів. Першочергово освітлюють місця найбільшої концентрації ДТП. До уваги беруть не лише інтенсивність руху автомобілів та пішоходів, але й швидкісний режим. До кінця року місто обіцяє освітлити не менше сотні переходів.
«Ми запрошуємо львів’ян бути активними та небайдужими до питання безпеки на дорозі. Ознайомлюйтесь із картою планованих робіт по освітленню пішохідних переходів, а також подавайте власні пропозиції, адже це наша з Вами безпека», – зазначив керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді Андрій Шевців.
Повідомити про небезпечні неосвітлені пішохідні переходи можна на електронну скриньку safecity.lviv@gmail.com або на facebook-сторінку, а також за телефоном (032) 297-1000.
Нагадаємо, забезпечити 50% освітлення нерегульованих пішохідних переходів – один із пріоритетів стратегії розвитку Львова до 2020 року.

Comments are closed.