Зірки у жовтому на дорогах Львова

Львів – безпечне місто для дітей. Уже четвертий навчальний рік на небезпечних ділянках дороги поблизу шкіл «жовті добродії» з так званими «льодяниками» у руках переводять діток через пішохідні переходи. На безпеку на дорозі впливає вже навіть сама присутність таких регулювальників.
Акцію ініціювала кампанія «Безпечне місто»,  щоб вберегти дітей від небезпеки на дорозі. «Жовті добродії» приходять задовго до початку уроків. Їхня місія – зупинити потік машин і допомогти дітям безпечно перейти дорогу. До акції долучилися «Піккардійська терція» та Оксана Муха.
«Є школи, біля яких дуже динамічний дорожній рух, і є високий ризик ДТП за участю дітей. Аби звернути на це увагу громадськості, до акції долучили знаних вітчизняних артистів. Оксана Муха та учасники гурту «Піккардійська Терція» стали «жовтими добродіями» та переводили дітей, які йдуть до школи, через жваву вулицю Княгині Ольги», – розповідає Микола Крупей, координатор акції «Жовтий добродій».
Перед акцією артистам провели інструктаж і ті відразу ввійшли в азарт, відчувши себе повноцінними регулювальниками, а головне – помічниками.
Зараз у місті працює 30 «жовтих добродіїв». Шукаємо ще 15, аби закрити всі небезпечні ділянки поблизу львівських шкіл. Тож, якщо ви хочете, аби ваша дитина була у безпеці, долучайтеся до ініціативи «Безпечного міста» – звертайтеся за телефоном (032) 297-1000.

Comments are closed.