На “Сніданковому ярмарку” дітей навчають безпеці на дорозі

Як безпечно перейти через дорогу, чому потрібні світловідбивачі і чим небезпечні розмови по мобільному на «зебрах» – другий рік поспіль волонтери кампанії з безпеки дорожнього руху «Безпечне місто» навчають дітей у школах міста. Зокрема, щовихідних такі тренінги відбуватимуться і на «Сніданкових ярмарках». «Влітку діти налаштовані більшою мірою на ігри, ніж на навчання. Ці тренінги вдало поєднують вивчення правил безпеки з рухливими іграми. Я вважаю, що такі уроки потрібно проводити регулярно, адже діти схильні забувати. Потрібно нагадувати їм правила дорожнього руху і головне подавати хороший приклад!»,  – Максимич Світлана, вчителька англійської мови НВК «Галицька»

Comments are closed.