Дуже необхідна та справа, яку робить пані Любов поруч з нашою школою. Адже у такий ранковий час, коли всі поспішають на навчання, на роботу, не завжди увага зосереджується на важливому. Часто і самі дорослі, і діти через неуважність можуть стати жертвами ДТП. Але, дякуючи пані Любі, ми спокійні за наших учнів, бо з нею вони безпечно долають загрозливу частину свого шляху з дому до школи, прямуючи щоранку на уроки.
Педагогічний та батьківський колективи СЗШ № 40 висловлюють свою щиру вдячність за таку благородну справу, що виконує з великою турботою і любов`ю до дітей наш «Жовтий добродій» – пані Любов. Вважаємо, що робота «Жовтих добродіїв» дуже потрібна і важлива. Хочемо, щоб такі люди і надалі допомагали нам у запобіганні ДТП за участю дітей на вулицях. Адже наше місто повинно бути безпечним для усіх, і першочергово – для нашого майбутнього – дітей.
За матеріалами https://school40lv.blogspot.com/


