З метою забезпечення високого рівня безпеки у місті Львові цьогоріч додатково було встановлено камери відеоспостереження, нові світлофорні об’єкти, освітлено пішохідні переходи. Також місто взяло участь у проекті «Безпека дорожнього руху в містах України» та провело І Безпековий форум, де обговорили безпековий порядок у світі, зокрема Україні.
Центр безпеки міста
Центр безпеки міста опрацьовує 180 камер відеоспостереження. Встановлено відеонагляд біля Консульства Республіки Польща, площі Святого Юра. Встановлено перші камери з аналітикою визначення номерних знаків на заїзді в місто.

Освітлення пішохідних переходів
Підсвічено додатково 122 пішохідні переходи. До кінця року та у 2018 підсвітять ще 120.

Нові світлофорні об’єкти
Встановлено 2 нові світлофорні об’єкти на вул. Пасічній-Пимоненка та вул. Кн.Ольги, 17.




