Весна поспішає тішити нас своїм теплом, а це означає, що пора сідати на велосипеди! Це зручний та мобільний транспорт вимагає особливої безпеки при поводженні з ним. Саме тому ми розпочали новий комплекс тренінгів звелобезпеки для школярів.
Спільно з ДАІ, Львівською Асоціацією Велосипедистів та «Велопатрулем – Львів» ми розробили програму велонавчань для школярів. «Як обрати безпечний шлях зі школи додому?», «Як підібрати одяг так, аби бути помітним для водіїв?», «Як відрегулювати велосипед, щоб було комфортно і безпечно на ньому їздити?» – на ці, та багато інших запитань, школярі мають змогу отримати відповідь під час тренінгу.
“Безпека велосипедистів є дуже важливою. Ввечері їх погано видно на дорозі і є високий ризик ДТП. Також аварії за їхньою участю трапляються через недотримання ними ПДР. Для того, щоб культуру велосипедистів підвищити, ми спільно з ДАІ та Львівською асоціацією велосипедистів розпочали такі тренінги у школах серед дітей”,- розповідає керівник кампанії з безпеки дорожнього руху Олександра Паняк.
Учні СШ №46 вже довідались багато цікавого та корисного про безпечну їзду на велосипеді. Відтепер такі тренінги систематично будуть відбуватися в усіх школах міста! Якщо Ви маєте пропозиції щодо велонавчань, або хочете, щоб вони якнайшвидше відбулися у вашій школі – пишіть нам на Facebook (www.facebook.com/lvivbezpechnemisto)!
У школах стартували тренінги з велобезпеки
Весна поспішає тішити нас своїм теплом, а це означає, що пора сідати на велосипеди! Це зручний та мобільний транспорт вимагає особливої безпеки при поводженні з ним. Саме тому ми розпочали новий комплекс тренінгів звелобезпеки для школярів.
Спільно з ДАІ, Львівською Асоціацією Велосипедистів та «Велопатрулем – Львів» ми розробили програму велонавчань для школярів. «Як обрати безпечний шлях зі школи додому?», «Як підібрати одяг так, аби бути помітним для водіїв?», «Як відрегулювати велосипед, щоб було комфортно і безпечно на ньому їздити?» – на ці, та багато інших запитань, школярі мають змогу отримати відповідь під час тренінгу.
“Безпека велосипедистів є дуже важливою. Ввечері їх погано видно на дорозі і є високий ризик ДТП. Також аварії за їхньою участю трапляються через недотримання ними ПДР. Для того, щоб культуру велосипедистів підвищити, ми спільно з ДАІ та Львівською асоціацією велосипедистів розпочали такі тренінги у школах серед дітей”,- розповідає керівник кампанії з безпеки дорожнього руху Олександра Паняк.
Учні СШ №46 вже довідались багато цікавого та корисного про безпечну їзду на велосипеді. Відтепер такі тренінги систематично будуть відбуватися в усіх школах міста! Якщо Ви маєте пропозиції щодо велонавчань, або хочете, щоб вони якнайшвидше відбулися у вашій школі – пишіть нам на Facebook (www.facebook.com/lvivbezpechnemisto)!


